Reklamný prúžok
Batérie vodovodné Batérie podľa Typu Sprchové batérie GROHE Eurosmart sprchová 33555001GROHE Eurosmart sprchová 33555001


GROHE Eurosmart sprchová 33555001
Zobraziť veľký obrázok

Výrobca( Grohe )

Vaša cena za (kus):
108,00 €
69,12 €
2.082,31 SKK
(s DPH)
zľava: 36.00%

Dostupnosť

Zvyčajne doručované do:

2-3d.gif


Úvod

Obsahujúc solídnu kovovú páku a dopredu naklonený dynamický tvar, Eurosmart je perfektným doplnkom všetkých moderných kúpeľňových priestorov. Táto vysoko kvalitná armatúra obsahuje technológie GROHE SilkMove ® a GROHE Starlight ® - vytvára produkt, ktorý nielen vyzerá dobre, ale ponúka neuveriteľný a trvalý výkon. Meno Eurosmart vypovedá za seba: chytrý vzhľad, múdra technológie a múdra cena.

Popis

 

Páková sprchová bat., DN 15

nástenná montáž
kovová páka
keramická kartuše 46 mm s technológiou
GROHE SilkMove ®
variabilne nastaviteľný
obmedzovač prietoku
nastaviteľné min. množstvo 2,5 l / min
výstup sprchy dole 1 / 2 "s integrovanou
spätnou klapkou
S-prípojky
obmedzovač teploty na objednávku (46 308)
zabezpečené proti spätnému toku
skupina armatur I,

Unikátny povrch - StarLight

GROHE Starlight ® zaručuje brilantný chrómový povrch, ktorý je triedou sám o sobe. Sústavné vylepšenie za posledných sedem dekád robí náš unikátny proces nanášania chrómu a následne bezchybný lesklý povrch jedným z najlepších chrómových povrchov na svete. Chromový povrch na všetkých produktoch od GROHE je hrubý ako zlomok mikrónov. To, čo ale naozaj platí je podklad. V GROHE nanášame vrstvy medi a niklu v závistlosti na substráte povrchu, ktorý je totálne neporézny, perfektný povrch je z vrstvy chrómu, ktorý je 500x tenší, ako je ľudský vlas! Náš hlboký chrómový povrch vytvára žiarivý a zrkadlový lesk. GROHE Starlight ® povrchy sú odolné voči vodnému kameňu, poškrabaniu a nečistotám - zabezpečujú vzhľad ako nový, aj po rokoch používania.

 

SilkMove

Armatúry GROHE sú známe vďaka ľahkému ovládání.Nejen GROHE je jedným z vedúcich výrobcov armatúr na svete, sme ale jedným z mála výrobcov, ktorí vyrábajú svoje vlastné kartuše.Bez ohľadu na ostatné je v puzdre kartuše srdca s technológiou GROHE SilkMove ® . Tieto kartuše spájajú najpokročilejšom technológiu keramických doštičiek sa špeciálnym mazivom Teflon, ktoré zaručuje ľahké ovládání.Armatura je používaná niekoľkokrát denne, každý deň, napriek tomu armatury GROHE odolávajú roky a poskytujú ten istý výnimočný výkon, po celú dobu.Pryč sú dni cakani a prskání, jemný konštantný prietok je komfortný as jedinečným výkonom.
SilkMove® Technológia GROHE SilkMove ® zabezpečuje bezúdržbový komfort a spoľahlivosť po celú dobu životnosti. Jemné ovládanie páky je nesmierne precízne pri nastavení prietoku vody a teploty. Naviac k tomu sú všetky armatúry GROHE vybavené pákou s extra širokým uhlom ovládanie pre ultimatívny komfort.
(kus)


Ostatná aktualizácia: 23. 04. 2019 14:31

KúpeľneSK.sk - Sanita a vybavenie pre kúpeľne, interiérové dvere
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.