Reklamný prúžok
Obchodné podmienky CENNÍK DOPRAVY


Cenník dopravy platný pre rozvoz tovaru po celom území Slovenska a pre blízku Moravu

0,00 €
25,20 €
AKCIA na Október/November - ostatný tovar nešpecifikovaný tovar okrem výnimiek 12,00 €
Cena prepravy + balný poplatok Revízne dvierka pre celú SR 21,60 €
0,00 €
10,08 €
15,60 €
20,40 €
10,08 €
6,96 €
3,34 €
25,20 €
25,20 €

Cena dopravy pri nákupe nad 400,-Eur s DPH je  Z A D A R M O ! (platí pri jednorazovej dodávke tovaru a neplatí pre obklad RAKO,APE .... , interierové dvere ...)

Pre využitie akcie " DOPRAVA  na vybrané druhy tovaru  ZDARMA " musí byť splnené podmienka nákupu tovaru nad 300.-€.

Cena za dopravu tovaru sa môže stanoviť aj individuálne podľa množstva, druhu tovaru a ceny objednávky (pohybuje sa v rozmedzí 0,00.- Eur  až 36,00.-Eur s DPH).  O celkovej cene za dopravu (aj cene zadarmo) ste informovaný telefonicky po zaslaní objednávky. Ak náklady za prepravu sú pre Vás privysoké, objednávku môžete následne zrušiť bez poplatkov. Využite možnosť individuálnej dopravy fa.PPmont doprava zadarmo, iné mestá s okolím - ceny dohodou podľa velkosti objednávky !!!

 

Všetky ceny sú uvedené vrátane 20% DPH !Pri vašom nákupe tovaru, ktorý má dobu dodania viac ako 2 týždne, vystavíme Vám zálohovú faktúru na sumu 30% z hodnoty vášho nákupu. Platbu zálohou, možno vykonať bankovým prevodom na základe zálohovej faktúry, ktorá Vám bude doručená e-mailom. Čiastku môžete uhradiť prevodom na účet fa. PPmont (fakturačné údaje budú uvedené v zaslanom doklade Zálohová faktúra), alebo platbou na obchodnom mieste v hotovosti, taktiež na základe zálohovej faktúry.

 

V prípade osobného odberu tovaru v sídle prevádzky, Vám bude ešte odrátaná dodatočná zľava 0,8% zo sumy bez 20%DPH za nákup.

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie, v prípade otázok  na cenu za dopravu nás neváhajte telefonicky kontaktovať:

Tel.č.:   032/ 771 7303.

 

 


KúpeľneSK.sk - Sanita a vybavenie pre kúpeľne, interiérové dvere
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.