Reklamný prúžok
Kúpeľne E-SHOP TWINS SET umývadlo+skrinka+bočná skrinka dub arawa


Ciocolatta Aranciata WATN6135 obkladLineAqua mechanický filter pre pitnú vodu

TWINS SET umývadlo+skrinka+bočná skrinka dub arawa


TWINS SET umývadlo+skrinka+bočná skrinka dub arawa
Zobraziť veľký obrázok

Výrobca( Kolo )

Vaša cena za (Set):
481,20 €
332,03 €
10.002,68 SKK
(s DPH)
zľava: 31.00%

Dostupnosť

Zvyčajne doručované do:

2-3d.gif


Popis

SET  AKCIA   Kúpeľňová zostava 60x52x46 cm skladajúca sa z umývadla vo vnútri oválneho alebo pravouhlého a skrinky dub arawa pod umývadlo + bočná skrinka vysoká s košom

Vyhotovenie čelná plocha dub arawa, korpus biela.

Skrinka je závesná a s umývadlom je ju možné nakombinovať s chromovanou krytkou 99113.

Zásuvka je s mechanizmom automatického dovierania.

Inšpirácie

Využitie modernej technológie umožnilo vytvorenie výrazných tvarov umývadiel Twins, ktoré tak nadväzujú na klasické tvary nábytku a tvoria s nimi ideálny celok. Dva rozmery umývadiel: 50 a 60 cm sú dokonalým riešením pre malé i veľké kúpeľne. Umývadlá Twins sú dostupné v dvoch verziách: s vnútorným oválnym alebo moderným pravouhlým tvarom. Doplnením umývadiel a klasických tvarov nábytku Twins sú obdĺžnikové zrkadlá, ktoré dotvárajú v kúpeľni neopakovateľnú klímu designovej extravagancie. Séria Twins dáva veľa možností na utváranie kúpeľne. Umývadlo môže byť kompletované so skrinkou na niekoľko spôsobov: v sete, kde tvorí ucelenú kompaktnú formu; s dekoratívnym panelom alebo s nerezovou krytkou sifónu. V získanom priestore medzi umývadlom a skrinkou sa tak dodatočne ponúka odkladací priestor. Skrinky v svetlej farbe dubu arava alebo v tmavo hnedej farbe wenge je možné ideálne kombinovať v každej kúpeľni. Priestorné zásuvky a materiály s vysokou odolnosťou proti vlhkosti dokazujú, že rad Twins je vysoko estetický a funkčný. Umývadlá s unikátnym povrchom Reflex KOLO uľahčujú udržiavanie čistoty a zvyšujú komfort užívania. Veľké odkladacie povrchy umývadiel naviac zvyšujú ich funkčnosť. Umývadlá Twins môžu byť takisto kompletované s chrómovým sifónom a umiestnené na doske, čo zdôrazňuje ich originálny a moderný tvar. Toto riešenie, umiestnenie na dosku, je vhodné napr. i na vybavenie verejných priestorov.

Obrázky

umývadlo vo vnútri pravouhlé umývadlo vo vnútri oválne

Umývadlo Pravouhlé

Každé umývadlo série Twins je objednateľné s  povrchom  Ušľachtilý povlak pre keramiku, ktorý zabraňuje vzniku usadenín a uľahčuje udržiavanie čistoty.:

:

:

:

Celková aktuálna cena s DPH za Vami vybrané prevedenie:
(Set)


Mohol by ťa zaujímať aj tento tovar

212,23 €
169,79 €
5.114,96 SKK

zľava: 20.00%Ostatná aktualizácia: 26. 03. 2019 22:13

KúpeľneSK.sk - Sanita a vybavenie pre kúpeľne, interiérové dvere
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.