Reklamný prúžok
Profil 

v roku 2012 prešla firma procesom transformácie, pokračuje a je naďalej špecializovaná obchodno-montážna firma, so sídlom v Novom Meste nad Váhom, ktorá sa zaoberá rekonštrukciami kúpeľní, bytových jadier, bytov a jej základ tvoria pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou v odbore. Máme sformovaný tím spolupracovníkov ktorí vykonáva na základe praktických skúseností koordináciu náväzností jednotlivých profesií a to už od prípravy návrhu diela až po samotnú realizáciu kúpeľne za účelom zjednodušenia a zefektívnenia jednotlivých činností.
Máme veľký záujem o vysoko kvalitných a kvalifikovaných zamestnancov s cieľom zlepšovať  kvalitu poskytovaných služieb . Aby sme boli schopní lepšie uspokojiť potreby trhu a plniť požiadavky zákazníkov, cielene zlepšujeme systém manažérstva, ktorý zaručuje, že prístup k zákazníkom a kvalita prác budú spĺňať náročné požiadavky nielen slovenského trhu.
Práce na rekonštrukciách sú zabezpečované komplexne, od návrhu až po realizáciu diela na kľúč. Základnými princípmi našej firmy sú:
prispôsobenie sa požiadavkám investora
požadovanie stopercentnej kvality prác od všetkých zamestnancov
Našou prednosťou je komplexné riešenie z jednej ruky vlastnými pracovníkmi, disponujúcimi už dostatočnými skúsenosťami z realizácií kúpeľní, o čom svedčia referencie a záruka na vykonanú prácu, pevné ceny a isté dodacie termíny.

 


KúpeľneSK.sk - Sanita a vybavenie pre kúpeľne, interiérové dvere
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.