Reklamný prúžok
Sprchové kúty a žľaby Rohové sprchovacie kúty KOLO GEO-6 rohový kút dvere krídlovéKOLO GEO-6 rohový kút dvere krídlové


KOLO GEO-6 rohový kút dvere krídlové
Zobraziť veľký obrázok

Výrobca( Kolo )

Vaša cena za (kus):
398,70 €
291,05 €
8.768,20 SKK
(s DPH)
zľava: 27.00%

Dostupnosť

Zvyčajne doručované do:

7d.gif


Popis

Rohový  sprchovací kút  s krídlovými dverami  výška 190 cm

Dvere krídlové spolu s pevnou bočnou stenou (bočná stena obsahuje madlo)

Možnosť voľby ľavý/pravý variant priamo pri inštalácii - univerzálne prevedenie - otočením o 180° získate ľavé alebo pravé prevedenie

Výplň pravé bezbečnostné sklo číre alebo Prismatic, profil strieborný lesklý

Obrázky

KOLO akrylátová vanička Pacifik, hlbka 5 cm KOLO akrylátová vančka Standard Plus, hlbka 9cm link výrobcu

Inšpirácia

Sprchovacie kúty Geo-6. Perfektná voľba

Výnimočná funkčnosť za výbornú cenu / Komfortná výška kútov 1900 mm / Neviditeľné upevňovacie prvky / Vyrovnanie nerovností stien až 5 cm / Pozornosť venovaná detailom

 

Séria Geo-6 ponúka kvalitný design a estetické riešenie za prijateľnú cenu. Jednoduchý, tvarovo čistý design sprchovacích kútov skvele zapadne do akéhokoľvek kúpeľňového štýlu, čo z neho robí perfektnú voľbu i pre záujemcov s obmedzeným rozpočtom. Výška všetkých výrobkov radu Geo-6 je 1900 mm. Zosilnené šesťmilimetrové sklo je pre zákazníka uistením, že sa jedná o kvalitný výrobok.

Pre sprchovacie kúty Geo-6 nepredstavujú žiadny problém nerovné steny. Všetky výrobky sú vybavené systémom nastavenia stenových profilov (v rozsahu až do 50 mm), ktoré vyrovnajú nerovnosti príslušnej steny.

Leštené strieborné prevedenie profilov pôsobí vycibreným moderným dojmom. Zakrytie všetkých upevňovacích prvkov krycími lištami je zárukou čistého vzhľadu a jednoduchej údržby. Posuvné dvere Geo-6 sú vybavené praktickým odklápacím mechanizmom kvôli jednoduchému čisteniu. Všetky kúty s posuvnými dverami majú v zvislom profile integrované magnetické tesnenie zabezpečujúce optimálnu tesnosť. Na vrchnej časti všetkých profilov sú krytky s logom KOLO, ktoré potvrdzujú vysoko kvalitné prevedenie.

Krídlové pivotové dvere veľkosti 80 cm a 90 cm sú vybavené zdvíhacím mechanizmom závesu dverí, aby ich obsluha bola hladká a tichá. Sú určené do niky alebo pre kombináciu s pevnou bočnou stenou. Vďaka predsadenému bodu otáčania zaberajú pri otváraní iba 52 cm, resp. 62 cm do priestoru, preto sú vhodné i do menších kúpeľní. Sprchovací kút vo variante s posuvnými dverami veľkosti 100 a 120 cm poskytuje veľmi štedrý priestor na sprchovanie pre jednu alebo dve osoby. Posuvné dvere môžu byť inštalované do niky alebo v kombinácii s pevnou bočnou stenou do rohu.

Rovnako skladacie dvere Geo-6 so šírkou 80 cm a 90 cm je možné umiestniť do niky alebo použiť v kombinácii s pevnou bočnou stenou. Tieto štýlové dvere sa dajú úhľadne zložiť na jednu stranu, čím umožnia maximálny prístup do sprchy a nezaberajú ďalšie miesto v kúpeľni. Ideálne riešenie pre tie najmenšie kúpeľne.

Univerzálna pevná bočná stena Geo-6 v šírke 80 alebo 90 cm je dodávaná s praktickým držiakom na uterák. Túto bočnú stenu je možné použiť v kombinácii so všetkými posuvnými, krídlovými i skladacími dverami. Na všetkých hore zmienených modeloch existuje možnosť inštalovať vchod na pravej alebo ľavej strane. Obojstranné držadlo slúži nielen na pohodlné otváranie dverí, ale i na pridržanie, aby sme sa nepošmykli, alebo môže poslúžiť aj ako pohodlný držiak pripraveného suchého uteráku z vonkajšej strany sprchovacieho kúta. Vo vnútri sa môže použiť takisto na zavesenie, napríklad prostriedku na umývanie.:

:

:

:

Celková aktuálna cena s DPH za Vami vybrané prevedenie:
(kus)


Ostatná aktualizácia: 23. 03. 2023 05:22

KúpeľneSK.sk - Sanita a vybavenie pre kúpeľne, interiérové dvere
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.