Reklamný prúžok
3D návrhy 3D návrh Kúpeľne


3D návrh riešenia kúpeľne

Vážení zákazníci, týmto  Vám umožňujeme  požiadať nás o návrh vyhotovenia 3D vizualizácie Vašej kúpeľne  cez internet! Skôr ako si zadovážite obklady, dlažby a sanitu,  pozrite sa ako bude vyzerať Vaša kúpeľňa  v 3D vizualizácii.

Grafický návrh vychádza z konkrétnych dispozičných rozmerov kúpeľne a tieto rozmery nám zašlite v okótovanom náčrte, kde budú  zakreslené všetky výklenky, okná, dvere, zásuvky, vypínače atď.. Na základe takto Vami dodaného podkladu vizuálne spracujeme Vašu kúpelňu podľa Vašich predstáv. Sme odborne  pripravený poradiť Vám  pri výbere sanitárnej techniky a obkladov, aby Vaša predstava z novej kúpeľne ladila tak v parametroch ako aj designe.

Cena vypracovania grafického návrhu je 50.-€ (návrh sa spracuje po telefonickom nakontaktovaní, kde si podrobne vysvetlíme požiadavky zákazníka - v tejto cene poskytneme ešte aj jednu úpravu 3D vizualizácie...)
Pri odbere tovaru podľa návrhu vizualizácie Vám uhradenú sumu za vypracovaný grafický návrh vrátime v plnej výške!

Po vašom zaslaní náčrtku Vás budeme telefonicky kontaktovať  a e-mail-om pošleme faktúru s úhradou vopred bankovým prevodom na dohodnutú sumu, túto sumu uhradíte na náš účet, následne po pripísani sumy na náš účet Vás opäť budeme kontaktovať a začneme pracovať na Vašom návrhu. Kvalita nášho návrhu závisí aj od množstva informácií, ktoré nám poskytnete! Vypracovanie návrhu zvyčajne pripravujeme počas 2-3 dní.

Váš náčrtok (stačí rukou) môže obsahovať:

- názov vybraných obkladačiek

- šírku, dĺžku a výšku miestnosti

- šírku a výšku okna a dverí, v akej výške je parapet, prípadne tvar okna a dverí

- vzdialenosť okien a dverí od pravej a ľavej steny

- v prípade výklenkou, schodov, ník a iných - uveďte ich rozmery: výšku, šírku, hĺbku

- orientačný náčrt nového umiestnenia sanity

- vaše fakturačné údaje, č. telefonu, e-mail

 

Požiadať o vypracovanie grafického návrhu pokládky obkladov môžete tu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Realizované projekty v 3D, vizualizácia kúpeľne

01      alt      alt

 


KúpeľneSK.sk - Sanita a vybavenie pre kúpeľne, interiérové dvere
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.